Хари Потър Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Josh Lutz

2 posters

Go down

Josh Lutz Empty Josh Lutz

Писане  Josh Somerhalder Сря Фев 29, 2012 5:17 pm

Име:Josh Lutz

Години: 25

Пост, който желаете да заемете: Преподавател по Трансфигурация

Описание: Нося очила, леко брадясал, кестенява коса, на която бритона и е вдигнат с гел!Очите ми са светло кафяви!Нося дълга черна мантия със голям орел на гърба!Носа е леко по-сплескан, голяма усмивка!:D Ушите са прибрани!Повече на аватара!:D

Характер: Когато някой има нужда от помош винаги може д аме потърси!Може да се разчита на мен!Винаги съм усмихнат!Всяко нещо може д аме нарани!Защитавам приятелите си и ги обичам!Когато някой дойде без домашно и наистина има извинение, не бих намалил точки на дома му!Бих му повярвал, само ако наистина оправданието е смислено!Бих защитавал всяко нещо, в тежки случаи!Не проявявам расизъм!Харесва ми да съм магьосник!Говоря много, което ме прави добър учител! Josh Lutz 2225400551 Често се престаравам!

История: В едно малко селце, в което живееха мъгъли се родило бебе!То имало странен белег.Около пъпа имало нещо като спирала.Всяка година, когато детето има рожден ден се появява точка около спиралата.Веднъж, когато детето навършило 13 години, се появила и последната точка!В мига, щом детето духнало свещичките, се появила точката и изведнъж детето припаднало.Майката погледнала пъпа на детето, а белега започвал да се върти и да избледнява!От небето се спуснали страшни летящи сенки!Това били смъртожадни!Искали да отвлекат детето, докато е в безсъзнание и да го примамят в редиците си.Но майката толкова обичала детето, че го защитила с любовта си.Без да е магьосница тя образувала щит около къщата!По късно разбрали, че детето е избрано да учи в Хогуортс.Това дете бях аз! Josh Lutz 3444712010

Допълнително: Няма!:)

Josh Somerhalder

Истинско име : Josh
Male Години : 27
Дата на раждане : 31.05.1996
Брой мнения : 1
Точки : 4464
Репутация : 0
Дата на рег. : 29.02.2012

РП информация
Години:
Курс:
Галеона:
Josh Lutz Left_bar_bleue350/350Josh Lutz Empty_bar_bleue  (350/350)

Върнете се в началото Go down

Josh Lutz Empty Re: Josh Lutz

Писане  Директор Ерик Найт Сря Мар 07, 2012 7:47 am

По принцип бих те одобрил, но има само 1 проблем ... имаше много правописни грешки :(
Директор Ерик Найт
Директор Ерик Найт

Истинско име : Кристиян
Male Години : 27
Дата на раждане : 23.11.1996
Местожителство : Лондон
Брой мнения : 185
Точки : 4984
Репутация : 2
Дата на рег. : 29.01.2012

РП информация
Години: 31
Курс: завършил
Галеона:
Josh Lutz Left_bar_bleue1000/10000Josh Lutz Empty_bar_bleue  (1000/10000)

http://bg-naruto.sforum.biz/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите