Хари Потър Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разпределителен тест

5 posters

Go down

Разпределителен тест Empty Разпределителен тест

Писане  Директор Ерик Найт Нед Яну 29, 2012 11:43 pm

Пишете отговорите си на теста тук, в края на деня постовете ще бъдат изтрити!

I част: Отговорете на въпросите:

Кое качество за даден човек е най-важно за вас?

Любимото ви животно?

Любимият ви предмет в Хогуортс?


II част: Характер на героя:

Копирайте характера на героя си от темата, която сте направили и го поставете към съобщението.

Директор Ерик Найт
Директор Ерик Найт

Истинско име : Кристиян
Male Години : 27
Дата на раждане : 23.11.1996
Местожителство : Лондон
Брой мнения : 185
Точки : 4969
Репутация : 2
Дата на рег. : 29.01.2012

РП информация
Години: 31
Курс: завършил
Галеона:
Разпределителен тест Left_bar_bleue1000/10000Разпределителен тест Empty_bar_bleue  (1000/10000)

http://bg-naruto.sforum.biz/

Върнете се в началото Go down

Разпределителен тест Empty Re: Разпределителен тест

Писане  Isabella Hawthorne Вто Яну 31, 2012 1:06 pm

I част: Отговорете на въпросите:

Кое качество за даден човек е най-важно за вас?
Няма само едно качество, което да е важно. Според мен поне е така. Но със сигурност, ако си честен и справедлив няма да имаш проблеми.

Любимото ви животно?
Сова. Те са толкова сладки.

Любимият ви предмет в Хогуортс?
Вълшебство. Наистина е много добре да се учат магиите. Не, че другите предмети не са важни.

II част: Характер на героя:

Копирайте характера на героя си от темата, която сте направили и го поставете към съобщението.

Изабела говори постоянно и непрекъснато.. Просто не млъква, особено когато е притеснена, тогава просто няма начин някой да й затвори устата.. Когато е притеснена прехапва долната си устна. Лесно се доверява на хората. Но ако някой я предаде, тя не забравя и винаги си има едно на ум, ако намери сили да прости.. Ако даденият човек много я е наранил е склонна към отмъщение. Понякога е доста егоистична, но пък винаги я е грижа за близките и приятелите й. Тя много държи на тях. Изи е много енергична и инициативна, и винаги е готова да помогне. Винаги е весела и замечтана, понякога и малко разсеяна. Когато става дума за учене, тя обаче става много сериозна. Харесва й ролята на вечната всезнайка. В час, още дори преди учителя да е довършил въпроса си, ръката й се стрелва във въздуха. Изабела е надарена е с хитрост и огромен интелект. Умът й е като бръснач. Когато е била по-малка, Бела винаги е получавала всичко наготово, но пък в последствие тя се научила сама да получава и постига това което иска. Наистина е мъничко разглезена, но това не се забелзва много често. Понякога е малко поввърхностна.. в смисъл мн се интересува от външния вид.. Изи, от една страна, си пада по романтиката, а от друга - по екстремните преживявания. Тя, общо взето, е широко скроен човек.

Isabella Hawthorne
Isabella Hawthorne
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Истинско име : ...
Female Години : 26
Дата на раждане : 10.12.1997
Брой мнения : 3
Точки : 4482
Репутация : 0
Дата на рег. : 31.01.2012

Върнете се в началото Go down

Разпределителен тест Empty Re: Разпределителен тест

Писане  Директор Ерик Найт Вто Яну 31, 2012 1:14 pm

Рейвънклоу
Директор Ерик Найт
Директор Ерик Найт

Истинско име : Кристиян
Male Години : 27
Дата на раждане : 23.11.1996
Местожителство : Лондон
Брой мнения : 185
Точки : 4969
Репутация : 2
Дата на рег. : 29.01.2012

РП информация
Години: 31
Курс: завършил
Галеона:
Разпределителен тест Left_bar_bleue1000/10000Разпределителен тест Empty_bar_bleue  (1000/10000)

http://bg-naruto.sforum.biz/

Върнете се в началото Go down

Разпределителен тест Empty Re: Разпределителен тест

Писане  Lunna Lecter Съб Фев 04, 2012 10:52 am

I част: Отговорете на въпросите:

Кое качество за даден човек е най-важно за вас?
-Смелост

Любимото ви животно?
-Сова

Любимият ви предмет в Хогуортс?
-Защита срещу черните изкуства

II част: Характер на героя:
Луна има променлив характер,може да е много добра,но от време на време може и да е самия кошмар.Луна е човек който държи много на приятелите и близките си,би направила всичко за тях,дори с цената на живота си.Луна не обичада изразява чувствата си,може да е в ужасно настроение,и въпрекитова може да се засмее на някоя шега.Не е от най-приказливите хора.Луна няма много врагове,дори не могат да се нарекат врагове,по скоро неприятели.Луна не е отмъстителен човек,но когато се наложи може да стигне до крайности.Винаги казва това което мисли,лъже когато трябва,но това не е често.винаги държи на мнението си и отстоява позицията си.
Lunna Lecter
Lunna Lecter
Грифиндор
Грифиндор

Истинско име : ^^
Години : 26
Дата на раждане : 08.09.1997
Брой мнения : 2
Точки : 4479
Репутация : 0
Дата на рег. : 31.01.2012

Върнете се в началото Go down

Разпределителен тест Empty Re: Разпределителен тест

Писане  Директор Ерик Найт Съб Фев 04, 2012 1:10 pm

Грифиндор
Директор Ерик Найт
Директор Ерик Найт

Истинско име : Кристиян
Male Години : 27
Дата на раждане : 23.11.1996
Местожителство : Лондон
Брой мнения : 185
Точки : 4969
Репутация : 2
Дата на рег. : 29.01.2012

РП информация
Години: 31
Курс: завършил
Галеона:
Разпределителен тест Left_bar_bleue1000/10000Разпределителен тест Empty_bar_bleue  (1000/10000)

http://bg-naruto.sforum.biz/

Върнете се в началото Go down

Разпределителен тест Empty Re: Разпределителен тест

Писане  Andy G. Conner Пет Фев 10, 2012 12:59 pm

I част:
Отговорете на въпросите:
Кое качество за даден човек е най-важно за вас? С мъдрост и постоянство се постига всичко.
Любимото ви животно? Тигър.
Любимият ви предмет в Хогуортс? Трансфигурация.


II част:
Характер на героя:
Характера е може би нещото, което харесвам в себе си и в което не намирам много недостатъци. Всички ми казват, че съм много умно за годините си момиче и ще постигна велики дела. Да видим.
Като цяло характера ми е като на две личности и ми е наистина много трудно да реша нещо. Но се справям някак, все пак – принудена съм да живея цял живот с него. Всички ми казват, че характера ми е доста чудат и странен. Обикновено съм доста благ и уравновесен човек, който не е лесно да ядосаш, но когато това стане – да не си ми насреща. За сметка на това приемам и давам всякакви щури идеи, които водят до не-малко неприятности.
Принципно съм наблюдателна личност, но има мигове, в които съм доста разсеяна. Инат съм, голям при това. Упорита съм и когато си наумя нещо го правя. Изказвам гласно мнението си и го отстоявам независимо от всичко, с което си навличам гнева на доста хора.
Не обичам да ми казват какво и как да направя, приемам съвети и критики, но толкова. Животът си е мой, аз решавам. Човек се учи от грешките си, нали така?! Ако сбъркам, втори път същата грешка няма да направя.
Гледам да стоя надалеч от скандалите, но някак не ми се удава. Често се оказвам на подходящото място, в неподходящото време. Смятам, че имам чувство за хумор, но не аз съм тази, което може да го потвърди със сигурност. Не мисля, че се страхувам от нещо. Не, не казвам, че съм безстрашна, но просто все още не съм открила нещо, от което си заслужава да ме е страх.
В обобщение на всичко изказано по-горе, можем да кажем, че съм приятелски настроено, леко чудато и щуро момиче.
Andy G. Conner
Andy G. Conner
Хафълпаф
Хафълпаф

Истинско име : В.
Female Години : 26
Дата на раждане : 03.06.1997
Местожителство : where my mind takes me..
Брой мнения : 4
Точки : 4472
Репутация : 0
Дата на рег. : 09.02.2012

Върнете се в началото Go down

Разпределителен тест Empty Re: Разпределителен тест

Писане  Директор Ерик Найт Пет Фев 10, 2012 3:21 pm

Хафълпаф
Директор Ерик Найт
Директор Ерик Найт

Истинско име : Кристиян
Male Години : 27
Дата на раждане : 23.11.1996
Местожителство : Лондон
Брой мнения : 185
Точки : 4969
Репутация : 2
Дата на рег. : 29.01.2012

РП информация
Години: 31
Курс: завършил
Галеона:
Разпределителен тест Left_bar_bleue1000/10000Разпределителен тест Empty_bar_bleue  (1000/10000)

http://bg-naruto.sforum.biz/

Върнете се в началото Go down

Разпределителен тест Empty Re: Разпределителен тест

Писане  Ричард Дейвис Чет Мар 15, 2012 7:52 pm

I част: Отговорете на въпросите:

Кое качество за даден човек е най-важно за вас?
Честността
Любимото ви животно?
Котка
Любимият ви предмет в Хогуортс?
трансфигурация

II част: Характер на героя:
Характер:Наследил е характера и държанието на майка си.Много е любознателен и целенасочен.Стреми се винаги да научи колкото се може повече неща в сферата на образованието и историята на света.Обича винаги да помага на околните,без да иска нещо в замяна.Трудолюбив е и обича да помага родителите си във домакинството и градинарството.На моменти е колеблив и нерешителен,не смее да рискува докрай в неща,във който може да спечели.Добросъвестен и отговорен към близките си и винаги изпълнява дадено обещание.Не обича насилието,а когато попадне в конфликтна ситуация или скандал, гледа вместо да отговаря на обидите ,да потуши свадата и да успокой хората.Не обича да налага мнението си над останалите,а вместо се вслушва във съветите,който му дават майка му и баща му.Щедър е към свойте приятели и обича истината да му я казват в лицето,а не да говорят зад гърба.Като всеки човек и той има свойте недостатъци.При нето това са избухливостта и променливото му настроение,което често довежда до разправий със родители те му.
Ричард Дейвис
Ричард Дейвис

Истинско име : Пламен
Male Години : 35
Дата на раждане : 10.06.1988
Местожителство : Стара Загора
Брой мнения : 24
Точки : 4457
Репутация : 0
Дата на рег. : 15.03.2012

Върнете се в началото Go down

Разпределителен тест Empty Re: Разпределителен тест

Писане  Директор Ерик Найт Чет Мар 15, 2012 9:36 pm

Слидерин
Директор Ерик Найт
Директор Ерик Найт

Истинско име : Кристиян
Male Години : 27
Дата на раждане : 23.11.1996
Местожителство : Лондон
Брой мнения : 185
Точки : 4969
Репутация : 2
Дата на рег. : 29.01.2012

РП информация
Години: 31
Курс: завършил
Галеона:
Разпределителен тест Left_bar_bleue1000/10000Разпределителен тест Empty_bar_bleue  (1000/10000)

http://bg-naruto.sforum.biz/

Върнете се в началото Go down

Разпределителен тест Empty Re: Разпределителен тест

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите